• آیا پزشکان و مشخصات گذاشته شده در نرم افزار صحت دارند و برای کاربران قابل اعتماد است؟

  بله، تمامی پزشکان محترم ثبت نام شده در این نرم افزار، بعد از بررسی شماره نظام پزشکی آن ها به وسیله وزارت بهداشت و همچنین بررسی مشخصات علمی و محل فعالیت آن ها، تایید شده و سپس در نرم افزار قرار می گیرند.
 • آیا استفاده از این نرم افزار و تعیین وقت ویزیت هزینه ای اعم از حق تعیین وقت، هزینه نصب، هزینه ویزیت پزشک یا حق عضویت دریافت می شود؟

  خیر، این نرم افزار به طور رایگان و مستقیم شما کاربران گرامی را به دکتر مورد نظر خود متصل کرده و طبق ساعت معین شده حضور پزشک در مطب، زمان ویزیت خود را مشخص می نمایید.
 • آپدیت کردن نرم افزار چگونه انجام می شود؟ آیا بابت آن باید هزینه ای جدا پرداخت شود؟

  خیر، بروزرسانی به صورت مداوم و رایگان می شود. نتیجه اش این است که نرم افزار شما همیشه بروز است و پزشکان مختلف و زمان حضور آن ها در مطب، به طور مداوم در حال بروزرسانی هستند.
 • برای استفاده از نرم افزار ویزیت حتما باید آنلاین باشم؟

  بله، فراگیر شدن اینترنت پر سرعت موضوعی است که هر روز شاهد آن هستیم و همین حالا که این متن را می خوانید نزدیک به 44 میلیون کاربر اینترنت در ایران وجود دارد. مزیت هایی که آنلاین بودن ویزیت فراهم میکند نسبت به محدودیت های آن به مراتب بیشتر است که مهمترین آن در دسترس بودن آن و انجام تعیین وقت ویزیت دکتر دلخواه خود از هر مکان و هر دیوایس است.
 • آیا پس از تعیین وقت ویزیت, امکان لغو و یا تغییر نوبت در اپلیکیشن وجود دارد؟

  بله. کاربر میتواند پس از تعیین وقت، در صورت لزوم نوبت خود را لغو و یا تغییر دهد.

تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه ایده پردازان نوین ایرانیان باشد.

طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت